2022 DIVADLO BUDE...

Rok a půl jsme byli nuceni odkládat naše výroční divadelní představení. Letos konečně oslavíme na prknech, co znamenají svět, nikoli 25 let, ale 25 + 1¼ roku naší existence. Připravili jsme dvě taneční představení v termínech 26. a 30. března 2022 v Divadle U Hasičů. A na co se můžete těšit? BUDEME VÁM VYPRÁVĚT PŘÍBĚH ...

Divadlo-bude-1

2021

Rok 2021… Crock 14 kráčí dál
Pevně věříme v obnovení společenských akcí v průběhu zimních měsíců a máme připravený různorodý  taneční program pro společenské plesy, firemní večírky či country bály. A na co se můžete těšit?  Stepařská vystoupení v různých stylech a nová kankánová show !!

Img_20210912_122640b

2020

Uplynulo 25 let od založení naší taneční skupiny. Čtvrtstoletí existence … ten čas tak letí, a svádí jak k bilancování, tak i ke spřádání nových plánů do budoucna. Bilancování se docela povedlo v podobě tohoto seriálu *** 25 let CROCK za krokem *** U těch starých fotek se hodně z nás opravdu pobavilo. Bohužel plány nejen na tento rok vzaly za své díky covidu. Tréninky se smrskly na menší skupinky, na pivo nebylo kam a plánovaný vrchol 25. taneční sezóny v podobě divadelního představení nebylo kde uskutečnit. Pár vystoupení pod širým nebem jsme si užili v průběhu léta, které jsme zakončili týdenním soustředěním v Jizerských horách.

2019

Byl to krásný a úplně normální rok, kdy jsme trénovali, po tréninku chodili na pivo, užívali si vystoupení na festivalech v zahraničí, firemních akcích a plesech v Česku … a těšili se, jak v příštím roce oslavíme 25. výročí existence Crocku.